fotolinka-svatební-foto 1

CENÍK SVATEBNÍHO FOCENÍ

Níže naleznete ceník svatebního focení a popis služeb jednotlivých balíčků. Pokud se chcete dozvědět více informací ohledně rezervace, výsledné ceny nebo kolik času zabere novomanželské focení, navštivte, prosím, sekci Často kladené dotazySvatební galerie zde

Balíček A

4 hodiny focení
4500 Kč


Rezervovat

* počítáno z Brna, ul. Nové Sady

Balíček B

8 hodin focení
8500 Kč


Rezervovat

Balíček C

12 hodin focení
11500 Kč


Rezervovat

Volitelné položky

 • 1 hodina focení nad rámec balíčku: 1000 Kč
 • další USB disk: 200 Kč
 • reprodukovaná hudba: 1000 Kč/hod (Jan Linka)
 • 10 tištěných fotografií navíc: 100 Kč
 • DVD s obalem: 100 Kč
 • vybraná fotografie na plátno 60×40: 750 Kč
 • Často kladené dotazy

  Odkud si? Můžeš za námi dojet?

  Jak je uvedeno na webu v sekci Kontakt, bydlím v Brně, působím tedy především v okolí. Určitě nemám problém dojet kamkoli v rámci ČR. Podle Vámi zvoleného balíčku a lokace focení se do ceny může promítnou doprava. Cena za 1 km je
  8 Kč.

  Kolik bude svatební focení stát?

  Konečná částka se odvíjí od ceny vámi vybraného balíčku a případných dalších nákladů (volitelné položky, doprava, neplánované prodloužení doby focení, apod). Celkovou cenu Vám sdělím v případě vyplnění nezávazné objednávky, viz níže.

  Jak si můžu zarezervovat svatební focení?

  Je hned několik možností, můžete kliknout na tlačítko „Rezervovat“ u daného balíčku a vyplnit nezávazný objednávkový formulář, popřípadě můžete napsat na můj e-mail nebo zavolat na číslo 608 078 369. Závazná objednávka vzniká až po zaplacení nevratné zálohy, která činí 20 % z ceny daného balíčku.

   

  Cena balíčku se od doby mojí rezervace změnila, kolik tedy budu platit?

  Cena je platná v momentě objednání a zaplacení nevratné zálohy. Pokud si tedy objednáte focení svatby např. rok dopředu, cena se pro Vás už nezmění.

  Proč je množství výsledných fotografií u svatebních balíčků uvedeno rozsahem?

  Každá svatba je jedinečná a proto se množství upravených fotek, které obdržíte, může různit. Záleží na ochotě svatebčanů se fotit, počasí, místě konání a dalších faktorech. Vždy však dostanete min.uvedené množství.

  Od kdy do kdy je nejlepší fotit?

  Pokud zvolíte balíček C, je ideální začátek focení ve chvíli, kdy vizážistka dokončujete make-up či účes. Pokud se rozhodnete pro balíček B, je na Vás, zda začneme focením příprav nebo upřednostníte odpolední focení.

  Co když bude ve svatební den pršet?

  Špatné počasí ve svatební den jistě není nic příjemného, ale i za deště jdou pořídit zajímavé fotky. Společné portréty svatebčanů lze nafotit v interiéru, při venkovním focení se dají využít deštníky. Předem je třeba upozornit svatebčany, ať si deštníky nezapomenou vzít s sebou.

  Kolik času zabere novomanželské focení?

  Pokud se budeme pohybovat v okolí místa konání svatby, vše zvládneme do 1-1,5 hodiny. V případě, že zamýšlíte focení na vzdálenějším místě, zvažte, zda Vaše nepřítomnost nenaruší svatební oslavu.

  Za jak dlouho budou fotky hotové?

  Pokud zvolíte balíček B/C, do 2 dnů od svatby dostanete 5 zpracovaných fotografií jako malou ochutnávku. Zbylé snímky Vám odevzdám max. do 4 týdnů, to platí u všech uvedených balíčků.

  Nabízíš i hudbu, o co se jedná?

  Ke svatbě neodmyslitelně patří hudba a večerní zábava. Já Vaši svatbu zachytím na fotografiích a můj bratr Jan Linka ji naopak okoření muzikou. Je to zkušený DJ s kvalitní aparaturou a profesionálním přístupem. V případě zájmu stačí do objednávky focení přidat text „Reprodukovaná hudba.“ O vše ostatní se postarám já.

  Nezávazná objednávka